dowolna

Mieszkania w bloku Płock - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płock

Płock,mazowieckie

309 000 zł48 m² 6 424,12 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie którego podstawową zaletą jest lokalizacja. Budynek usytuowany jest przy ul. Mickiewicza w Płocku, czyli wszędzie blisko i wygodnie! Lokal jest do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Piłsudskiego

Międzytorze,Płock

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 48mkw, wysoki parter, zadbany w 4ro piętrowym bloku z lat 80 (wielka płyta - blok po remoncie, klatka czysta). Lokalizacja: płock, międzytorze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tysiąclecia,Płock

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: płock / ul. Łukasiewicza 12 / 2 pokoje / mieszkanie po generalnym remoncie / w bloku są dwie windy : Atuty: -> Nowe 2 pokojowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Stare Miasto,Płock

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m2. Cena 550 000zł Lokal mieszkalny znajduje się na 2.piętrze w bloku 3-piętrowym przy ul. Obrońców Westerplatte 10 /1 w Płocku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Jana Pawła II

Płock,mazowieckie

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego na czwartym piętrze budynku w najpopularniejszej dzielnicy Płocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płock

Wyszogrodzka,Płock

342 000 zł48 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania na cichym kameralnym i nie zatłoczonym osiedlu? Przedstawiam- - na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe bez pośredników. -Lokalizacja aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 48 09-407.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zgliczyńskiego

Płock,mazowieckie

370 000 zł48 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania bez sąsiadów z widokiem na panoramę Płocka? Mam coś dla Ciebie. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia! Mieszkanie na popularnej w Płocku Wielkiej Płycie, czyli wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Płock

Podolszyce Południe,Płock

3 710 zł52 m² 71,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w spokojnej okolicy na zamkniętym osiedlu na ulicy Górnej w Płocku. Blok został oddany do użytku w 2016 roku. Mieszkanie znajduje się na parterze, ma 52 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubalczyków

Podolszyce Północ,Płock

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Sprzedam mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Podolszyce Północ, ul. Hubalczyków w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, składa się z dwóch pokojów (duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowa

Płock,mazowieckie

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne mieszkanie na parterze po remoncie. W pobliżu aquapark Miodolanka,szkoła , przedszkole i sklepy spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielska

Stare Miasto,Płock

330 000 zł47 m² 7 036,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferuję na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni 46,9 m , usytuowane na trzecim piętrze w solidnym, ceglastym budynku z 1964 roku. Lokal posiada odrębną księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narodowych Sił Zbrojnych

Płock,mazowieckie

380 000 zł48 m² 7 883,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Płock | Mieszkanie trzypokojowe | Bezpośrednio Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie położone w miejscowości Płock, przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych. |Nieruchomość| - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszczela

Płock,mazowieckie

379 000 zł43 m² 8 834,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sprzedam bezpośrednio atrakcyjne mieszkanie przy skrzyżowaniu ul. Pszczelej i Miodowej w Płocku 42,9 m funkcjonalności! Wygodny salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgliczyńskiego

Płock,mazowieckie

335 000 zł38 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Wielka Płyta w Płocku gotowe do wprowadzenia! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w sercu Płocka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Płock

Dworcowa,Płock

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszkanie 49.9 m2 ; 3 pokoje plus kuchnia. Lokalizacja : Dworcowa , blisko Dworca pkp. Mieszkanie odnowione, umeblowane Mieszkanie w bloku na II pietrze, blok z windą Dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Styczniowych

Stare Miasto,Płock

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w bloku 47 m2, składające się z salonu, sypialni, widnej kuchni, łazienki z wanną oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada balkon. Lokalizacja: - ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Otolińska

Międzytorze,Płock

380 000 zł58 m² 6 585,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zakupu ustawnego i funkcjonalnego mieszkania, mieszczącego się w niskim, 4 piętrowym bloku, w doskonałej lokalizacji, 15 minut spacerem od centrum miasta. Nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Stare Miasto,Płock

489 000 zł44 m² 11 113,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż w centrum Płocka. Mieszkanie ma 43,70 metrów i jest częściowo zrobione. Podgrzewane podłogi, dzięki temu nie ma w mieszkaniu kaloryferów. Klimatyzacja jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Na Skarpie

Płock,mazowieckie

192 000 zł20 m² 9 552,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 20,1 m , położona na 1 piętrze w bloku przy ul. Na Skarpie 16 w Płocku. Dostępna od zaraz. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kredytowa

Skarpa,Płock

235 000 zł23 m² 10 129,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bardzo funkcjonalna kawalerka z aneksem kuchennym, doskonale zlokalizowana w najbardziej zielonej części Płocka. Niska, kameralna, 3 piętrowa zabudowa. Blok i klatki schodowe po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Skarpie

Skarpa,Płock

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Posiadam do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka (pełna własność ), mieszkanie usytuowane jest przy ul. Na Skarpie w ogrodzonym bloku na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Płock,mazowieckie

320 000 zł47 m² 6 765,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 47,3 m , usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku z 1963 roku, zlokalizowanego w jednej z bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Padlewskiego

Płock,mazowieckie

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Płocka Proponuję mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane w centrum miasta Płock w spokojnym bloku na I piętrze, na terenie zamkniętym/ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Wyszogrodzka,Płock

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena .Na sprzedaż (lub na wynajem) komfortowe trzypokojowe mieszkanie, znajdujące sie przy ulicy Słonecznej w Płocku. W skład mieszkania wchodzi widna umeblowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Podolszyce Północ,Płock

750 000 zł61 m² 12 295,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,54m2, stanowiące odrębną nieruchomość z Księga Wieczystą, położone na czwartym piętrze, w nowym budynku mieszkalnym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zgliczyńskiego

Płock,mazowieckie

399 000 zł48 m² 8 295,22 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 48,10 m , położonego na jedenastym piętrze budynku w popularnej dzielnicy Płocka Wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Wyszogrodzka,Płock

920 zł64 m² 14,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia mieszkanie ok.64m2 na 3pietrze. 3 pokojowe + kuchnia + łazienka + duży przedpokój. Nieopodal sklep, szkoła, przystanek autobusowy, stare miasto. Cena podana to kwota za osobę przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Płock,mazowieckie

479 000 zł62 m² 7 664 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie w bloku z 1985r. na ulicy 11 listopada 9 na 3 piętrze. Blok 4pietrowy, bez windy Mieszkanie rozkładowe/dwustronne, - salon(20m2), - 2 sypialnie (11m2 i 7,5m2), - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutnowska

Góry,Płock

330 088 zł38 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań na osiedlu Płockie Zacisze w Płocku przy ulicy Kutnowskiej 17! Oferujemy mieszkanie w 3. piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Na Skarpie

Skarpa,Płock

145 000 zł21 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na drugim piętrze przy ul. Na Skarpie 16 w Płocku. W skład mieszkania o powierzchni 20,1 m2 wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutnowska

Góry,Płock

594 997 zł63 m² 9 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Kutnowskej w Płocku (oś. Góry). Rozważę, także zamianę mieszkania na dom w okolicach Płocka. Mieszkanie o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Płock,mazowieckie

499 000 zł63 m² 7 908,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na płockich Podolszycach Południe! Mieszkanie o powierzchni 63,1 m kw, jest usytuowane na II piętrze w IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Miodowa

Płock,mazowieckie

172 000 zł20 m² 8 557,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 20,10 m , położonego na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80. Jego lokalizacja sprawia, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płock

Płock,mazowieckie

470 000 zł56 m² 8 407,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 55.9 trzy pokoje. W bloku jest 20 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gintera

Międzytorze,Płock

359 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku Lokal znajduje się na ul. Gintera w Płocku, obok Cotexu.(Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płoskiego

Płock,mazowieckie

479 000 zł62 m² 7 763,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 61,7 m2 przy ul. Płoskiego 6 w Płocku, osiedle Wielka Płyta. Oferuję przestronne mieszkanie o wyjątkowym rozkładzie, położone w znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Płock,mazowieckie

317 000 zł47 m² 6 774 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Tylko u Nas. Na sprzedaż ładne, wyjątkowo ustawne mieszkanie w samym centrum Płocka - dokładnie ul. 3 maja 12. Sprzedawana nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokojów (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Westerplatte

Kochanowskiego,Płock

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowe mieszkanie w centrum miasta! W ofercie najmu super wyposażony lokal mieszkalny o pow. 34 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze w Płocku przy ul. Obrońców Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna

Grabówka,Płock

529 000 zł52 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51,99 m kw na zamkniętym Osiedlu Górna w Płocku. Budynek w którym znajduje się lokal został oddany do użytku w 2015 r. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Otolińska

Dworcowa,Płock

465 000 zł62 m² 7 475,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie sprzedaży dwustronne mieszkanie z balkonem o pow. 62,2 m2 i przynależna piwnicą. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze w murowanym i ocieplonym bloku z 1977.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Kochanowskiego,Płock

599 000 zł73 m² 8 235,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

W ofercie sprzedaży atrakcyjne, dwustronne mieszkanie o pow. 72,73 m2 z przynależna piwnicą o pow. 4,60 Lokal mieszkalny znajduje się na parterze w bloku 4-piętrowym z 1984 roku.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij