dowolna

Mieszkania w bloku Płock - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

390 000 zł58 m² 6 724,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Agencja Centrum oferuje do sprzedaży mieszkanie na lubianym i popularnym osiedlu Wielka Płyta ( Rembielińskiego ). Mieszkanie znajduje się przy ulicy Narodowych Sił Zbrojnych. Pierwotnie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł72 m² 8 263,89 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Idea poleca: przestronne mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Płocka na sprzedaż. Łączna powierzchnia ok. 72 mkw. Prezentowane mieszkanie składa się z: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Są mieszkania i są przestrzenie, do których po prostu chce się wracać. To jest ta druga kategoria. Dwupoziomowy apartament o powierzchni 100 m daje coś, czego nie oferuje większość.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł57,50 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w centrum Płocka idealne do zamieszkania lub inwestycji! Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym centrum Płocka, przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł49,50 m² 7 313,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego przy ul. Hermana na spokojnym i bezpiecznym osiedlu Tysiąclecia w Płocku, które cieszy się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 50,32 m kw, usytuowane na 3 z 4 pięter w bloku bez windy, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł72,38 m² 7 032,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 72,38 m , położonego na czwartym piętrze budynku w najpopularniejszej dzielnicy Płocka.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agora Nieruchomości poleca do wynajęcia : Nowe mieszkanie, płock, podolszyce Północ - os.ZIELONE KORONY Osiedle: Podolszyce Północ tzw. Zielone Korony Powierzchnia uż.: 63m2 +16m2 (taras)+4,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze zlokalizowane przy ul. Kutrzeby 9. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon -sypialni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł121 m² 7 603,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 121,34 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Zielony Jar przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Podolszyce Północ,Płock

540 000 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe I piętro 54m dwustronne, duży zabudowany balkon,piwnica,po remoncie-gotowe do wprowadzenia. Podolszyce północne ul.Sikorskiego 8. Cena n/m!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu Parasol

Podolszyce Północ,Płock

550 000 zł60 m² 9 223,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w pełni umeblowane gotowe do zasiedlenia. Do dyspozycji dwie osobne piwnice 5 i 3 m2. Wózkownia i rowerownia do użytku wspólnego. Blok ocieplony, klatka schodowa świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płoskiego

Płock,mazowieckie

369 000 zł48 m² 7 655,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Poszukujesz ustawnego mieszkania z trzema pokojami ? Zapraszam! Chciałbym zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o bardzo ciekawym układzie pomieszczeń, zlokalizowane przy ul. Płoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Otolińska

Trzepowo,Płock

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Idea poleca: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe przy ul. Otolińskiej. Blok oddalony od zgiełku głównej ulicy. Dzięki położeniu od wewnętrznej strony osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Al. Stanisława Jachowicza

Płock,mazowieckie

328 900 zł45 m² 7 255,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Poszukujesz ustawnego mieszkania z trzema pokojami lub inwestycji pod wynajem? Zapraszam! Chciałbym zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie do remontu o bardzo ciekawym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dworcowa,Płock

310 000 zł39 m² 7 948,72 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W przypadku tej oferty zapraszam do zakupu wyłącznie klientów gotówkowych. Poszukujesz mieszkania dla siebie w centrum miasta? Cenisz sobie dostęp do infrastruktury i komunikacji miejskiej?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kredytowa

Skarpa,Płock

239 900 zł23 m² 10 340,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Bardzo funkcjonalna kawalerka z aneksem kuchennym, doskonale zlokalizowana, w najbardziej zielonej części Płocka. Niska, kameralna, 3 piętrowa zabudowa. Blok i klatki schodowe po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Armii Krajowej

Zielony Jar,Płock

750 zł50 m² 15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia ładne, odnowione, umeblowane mieszkanie z duuużym balkonem. Kuchnia i przedpokój w zabudowie, wyposażone w sprzęt (pralka, lodówka, piekarnik, telewizor}.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Płock,mazowieckie

2 500 zł32 m² 77,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane, ze sprzętem agd. Cicha okolica, w pobliżu Galeria Mosty (15 min spacerem), dworzec kolejowy i autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czwartaków

Podolszyce Południe,Płock

599 000 zł66 m² 9 044,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż - bezpośrednio - przestronne mieszkanie o powierzchni 66,23 mkw położone przy ul. Czwartaków 16. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze, w bloku 3 piętrowym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kobylińskiego

Płock,mazowieckie

289 000 zł42 m² 6 913,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 41,8 m , usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku, zlokalizowanego na al. Floriana Kobylińskiego w Płocku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubalczyków

Podolszyce Północ,Płock

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Sprzedam mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Podolszyce Północ, ul. Hubalczyków. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku 4piętrowym bez windy. 2 pokoje - mały i duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dworcowa,Płock

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w samym centrum miasta? Dostęp do całej infrastruktury i dobra komunikacja to must-have? bingo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Westerplatte

Stare Miasto,Płock

2 450 zł33 m² 74,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem prywatny ( bez dodatkowych kosztów Z tytłu prowizji dla najemcy ) mam do wynajęcia małe, przytulne mieszkanko w samym centrum Płocka, i pomimo tego że jest to środek miasta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Salezjańska

Płock,mazowieckie

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością oferuję do wynajęcia odświeżone, jasne i przytulne mieszkanie położone w świetnej lokalizacji przy ul. Salezjańskiej. Szczegóły oferty: powierzchnia: 32 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walecznych

Podolszyce Północ,Płock

492 000 zł60 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie z widokiem na Park Północny, 60 m2 na osiedlu Podolszyce Północ w bardzo dobrej lokalizacji (blisko szkoła, żłobek, piekarnia, park). Mieszkanie 3 pokojowe, z jasną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna

Płock,mazowieckie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe z prywatnym miejscem postojowym na osiedlu Górna w Płocku - umowa O najem okazjonalny. Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Płock

Podolszyce Północ,Płock

585 000 zł50 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,40m2. gotowe do zamieszkania, w którego skład wchodzą: - kuchnia ~ 16,8m2 - meble na wymiar, sprzęty agd: zmywarka Bosch, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Harcerska

Borowiczki,Płock

229 000 zł36 m² 6 414,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 35,7 m , położonego na parterze budynku z przynależnym niewielkim ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubalczyków

Podolszyce Północ,Płock

525 000 zł73 m² 7 191,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 73 m , położonego na popularnym i bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna

Grabówka,Płock

719 000 zł70 m² 10 234,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 70,25 m kw na zamkniętym Osiedlu Górna w Płocku. Lokal jest usytuowany na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Budynek w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińskiego

Płock,mazowieckie

382 000 zł48 m² 7 925,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedaż! 3- pokojowe mieszkanie 48,2 m parter Płock, ul. Rembielińskiego 1 Idealne pod inwestycję lub dla rodziny Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Płock,mazowieckie

260 000 zł36 m² 7 323,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m . To propozycja idealna zarówno dla osób szukających własnego, kompaktowego lokum, jak i dla inwestorów poszukujących mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Padlewskiego

Płock,mazowieckie

2 600 zł46 m² 56,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawne, jasne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 46,42 m , położone na I piętrze w ogrodzonym budynku z domofonem. Lokal idealny dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Płock,mazowieckie

322 000 zł36 m² 8 892,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Rezerwacja Witam posiadam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 36, 21m2 położone na 1 piętrze w trzy piętrowym bloku na Skłodowskiej z oknami na stronę północno-wschodnia. Mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ossowskiego

Zielony Jar,Płock

555 000 zł39 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie własnościowe o powierzchni 39 m z przestronnym balkonem 5 m , położone na 4 piętrze w nowoczesnym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gintera

Płock,mazowieckie

460 000 zł64 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 64 m , położonego na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z lat 80-tych. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Płock,mazowieckie

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 39 m2 na osiedlu Wielka Płyta, na I piętrze, przy ulicy Batalionów Chłopskich 5 (2 pokoje, widna kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój) z balkonem, piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Północna

Płock,mazowieckie

340 000 zł48 m² 7 068,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż mieszkanie przy ul. Północnej w Płocku. Charakterystyka nieruchomości:Powierzchnia: 48 m IV piętro w 4-piętrowym bloku3 pokojeoddzielna kuchniałazienka wraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukasiewicza

Tysiąclecia,Płock

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: płock / ul. Łukasiewicza 12 / 2 pokoje / mieszkanie po generalnym remoncie / w bloku są dwie windy : Atuty: -> Nowe 2 pokojowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Płock,mazowieckie

270 000 zł39 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 m na ul. Chopina w Płocku. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy poszukują komfortowego lokum.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij