dowolna

Mieszkania wyremontowane Płock - Oferty sprzedaży i wynajmu

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowa

Płock,mazowieckie

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne mieszkanie na parterze po remoncie. W pobliżu aquapark Miodolanka,szkoła , przedszkole i sklepy spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszczela

Płock,mazowieckie

379 000 zł43 m² 8 834,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sprzedam bezpośrednio atrakcyjne mieszkanie przy skrzyżowaniu ul. Pszczelej i Miodowej w Płocku 42,9 m funkcjonalności! Wygodny salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Płock

Dworcowa,Płock

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszkanie 49.9 m2 ; 3 pokoje plus kuchnia. Lokalizacja : Dworcowa , blisko Dworca pkp. Mieszkanie odnowione, umeblowane Mieszkanie w bloku na II pietrze, blok z windą Dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Styczniowych

Stare Miasto,Płock

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w bloku 47 m2, składające się z salonu, sypialni, widnej kuchni, łazienki z wanną oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada balkon. Lokalizacja: - ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Otolińska

Międzytorze,Płock

380 000 zł58 m² 6 585,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zakupu ustawnego i funkcjonalnego mieszkania, mieszczącego się w niskim, 4 piętrowym bloku, w doskonałej lokalizacji, 15 minut spacerem od centrum miasta. Nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Na Skarpie

Płock,mazowieckie

192 000 zł20 m² 9 552,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 20,1 m , położona na 1 piętrze w bloku przy ul. Na Skarpie 16 w Płocku. Dostępna od zaraz. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kredytowa

Skarpa,Płock

235 000 zł23 m² 10 129,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bardzo funkcjonalna kawalerka z aneksem kuchennym, doskonale zlokalizowana w najbardziej zielonej części Płocka. Niska, kameralna, 3 piętrowa zabudowa. Blok i klatki schodowe po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Padlewskiego

Płock,mazowieckie

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Płocka Proponuję mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane w centrum miasta Płock w spokojnym bloku na I piętrze, na terenie zamkniętym/ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Płock

Płock,mazowieckie

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w dobrej lokalizacji. Blisko centrum, sklepów i komunikacji miejskiej. Mieszkanie umeblowane nowa kuchenka i pralka. Wynajem maksymalnie dla dwóch osób. Zwierzęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutnowska

Góry,Płock

594 997 zł63 m² 9 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Kutnowskej w Płocku (oś. Góry). Rozważę, także zamianę mieszkania na dom w okolicach Płocka. Mieszkanie o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Płock

Płock,mazowieckie

1 400 zł71 m² 19,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kwatery pracownicze i mieszkania dla firm Zapewniamy komfortowe warunki, elastyczne podejście i sprawną współpracę. Zawsze staramy się dopasować ofertę do potrzeb naszych klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płock

Płock,mazowieckie

550 000 zł63 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w świetnej okolicy na osiedlu Jana Pawła II w Płocku. Opis nieruchomości: 3 duże, ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górna

Wyszogrodzka,Płock

680 000 zł74 m² 9 251,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

73,5 metrowe mieszkanie z widokiem na całe miasto. Mieszkanie położone jest w cichej okolicy osiedla Wyszogrodzka, na ul. Górnej. Znajduje się ono na osiedlu zamkniętym, którego wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topolowa

Stare Miasto,Płock

1 800 zł34 m² 53,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam ma do wynajęcia mieszkanie 33,90 m2 usytuowane na ul. Topolowej 5 na 3 piętrze. Lokalizacja lokalu zlokalizowana w centrum miasta, blisko starówki, parku nad Wisłą, blisko sklepy Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Jana Pawła II

Podolszyce Południe,Płock

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane mieszkanie 53 m2, znajdujące się na trzecim piętrze na Podolszycach Południowych ul. Jana Pawła. Mieszkanie posiada komfortowy salon z klimatyzacją, sypialnie, oddzielną dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jakubowskiego

Płock,mazowieckie

352 000 zł47 m² 7 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanje - 47m ul. Jakubowskiego - pietro 1/3 piętrowym bloku - wraz z mieszkaniem mozna opcjonalnie zakupić garaż wolno-stojący (pełna własność) 26m i jest on dodatkowo płatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Al. Stanisława Jachowicza

Płock,mazowieckie

4 400 zł70 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

blok mieszkalny z 2014 roku, w bardzo dobrym stanie. po tzw.mleczarni. położony w centrum. balkony zabezpieczone siatką na gołebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płoskiego

Płock,mazowieckie

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 48m2 na osiedlu Wielka Płyta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni, przedpokoju oraz balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyszkolna

Trzepowo,Płock

400 000 zł45 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom Sprzedam mieszkanie 45 mkw z garażem ,w malowniczej miejscowości po za miastem. Blisko lasy ,cisza i spokój.Sciezki rowerowe umilą wyjazdy rowerowe,blisko jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyszkolna

Płock,mazowieckie

400 000 zł45 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Płock

Zielony Jar,Płock

750 000 zł79 m² 9 493,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 78,67 m2. Oddzielna, widna kuchnia z wydzieloną częścią śniadaniową na spory stół. Duża łazienka z prysznicem. Oddzielne wc. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna

Wyszogrodzka,Płock

544 000 zł50 m² 10 880 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie w spokojnej okolicy na zamkniętym osiedlu przy ul.Górnej , os.Wyszogrodzka. Mieszkanie o powierzchni 50m2, zlokalizowane na trzecim piętrze. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Płock,mazowieckie

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przytulnego mieszkania na ul. Granicznej w Płocku. Mieszkanie o powierzchni 33 m idealnie nadaje się dla singla lub pary. Główne cechy mieszkania: powierzchnia: 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Podolszyce Południe,Płock

676 520 zł80 m² 8 498,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Drzwi Otwarte 28 czerwca 2024! Zapraszam wszystkich zainteresowanych na prezentację mieszkania w dniu 28 czerwca 2024 w godzinach 16:30-18:30. Dokładny adres podam zainteresowanym telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Płock,mazowieckie

676 520 zł80 m² 8 498,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania, wykończonego w wysokim standardzie, położonego w spokojnej i zielonej części Podolszyc Południowych. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Stare Miasto,Płock

3 000 zł54 m² 55,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w pełni wykończone 3-pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji, o pow. 54,20 m2 z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku 10-cio piętrowym, wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielska

Płock,mazowieckie

325 000 zł42 m² 7 786,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Witam. Sprzedam lub wynajmę mieszkanie dwupokojowe, z kuchnią, łazienką i hallem. Duży balkon wzdłuż całej długości dużego pokoju od strony ulicy Bielskiej. Do mieszkania należy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Podolszyce Południe,Płock

460 000 zł54 m² 8 598,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego przy Al. Jana Pawła II 74 w Podolszycach Południowych, z przynależnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lachmana

Międzytorze,Płock

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie 61m2 w bardzo dobrym stanie z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie społdzielcze własnościowe w msm Płock, nieobciążone hipoteką, zlokalizowane przy ul. Lachmana 2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Podolszyce Północ,Płock

340 000 zł32 m² 10 493,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe mieszkanie: pokój z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną i pralką. Mieszkanie wewnętrzne, ciepłe z dużą loggią. Dostępna komórka lokatorska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Tysiąclecia,Płock

379 000 zł54 m² 6 992,62 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do własnej aranżacji - na osiedlu Tysiąclecia Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Tysiąclecia tuż przy Teatrze dramatycznym w Płocku. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Płock,mazowieckie

367 000 zł48 m² 7 645,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe, przy ulicy Chopina 66. 3 oddzielne i nieprzechodnie pokoje, oddzielna kuchnia. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, częściowo umeblowane, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Wyszogrodzka,Płock

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w kamienicy z oddzielnym wejściem ,ogrodem i miejscem na samochód. Cicha spokojna dzielnica willowa blisko Centrum. W pobliżu przystanki autobusowe. Mieszkanie odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Zielony Jar,Płock

390 000 zł44 m² 8 944,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Witam mam do zaprezentowania Państwu nieruchomość na osiedlu Zielony Jar przy ul. Monte Cassino. Nieruchomość idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Płock,mazowieckie

390 000 zł44 m² 8 944,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Witam, mam do sprzedania przytulne mieszkanie dwu pokojowe w spokojnej okolicy. Stan mieszkania : - do odświeżenia Mieszkanie posiada szafę we wnęcę Wejście do każdego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasiewicza

Podolszyce Północ,Płock

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, ciche i przestronne mieszkanie w Płocku w idealnej lokalizacji na ul. Łukasiewicza 12. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. 11 Listopada

Płock,mazowieckie

569 000 zł68 m² 8 367,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie w centrum Płocka przy ul. 11 go listopada 1. Mieszkanie usytuowane na piątym pietrze w bloku sześciopiętrowym z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Płock

Stare Miasto,Płock

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie świeżo po remoncie 47 m2 w centrum miasta. Wysoki standard, sprzęty kuchenne najwyższej jakosci, zabudowy meblowe , lite drewno. Blisko szkoły, przedszkola, zoo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Płock,mazowieckie

399 000 zł66 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do własnej aranżacji - na osiedlu Podolszyce Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Podolszyce. Cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Dąbrowskiego

Płock,mazowieckie

195 000 zł24 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie do sprzedania : - pl Dąbrowskiego 5 - parter - po remoncie - balkon - cicha okolica - wyposażenie widoczne na zdjęciach w cenie z oferty - niski czynsz 193 pln. - chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Łukasiewicza,Płock

449 000 zł58 m² 7 754,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Płocku przy ul. Ignacego Łukasiewicza 22/1 (osiedle Łukasiewicza), o powierzchni 57,90 m2. Mieszkanie 3-pokojowe, dwustronne zlokalizowane na wysokim.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij