dowolna

Mieszkania wyremontowane Płock - Oferty sprzedaży i wynajmu

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

435 000 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Leo-Home zaprasza do zapoznania się z propozycją zakupu przestronnego i zadbanego mieszkania w świetnej lokalizacji Płocka. To idealna propozycja dla rodzin, par,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59,63 m² 9 223,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w pełni umeblowane gotowe do zasiedlenia. Do dyspozycji dwie osobne piwnice 5 i 3 m2. Wózkownia i rowerownia do użytku wspólnego. Blok ocieplony, klatka schodowa świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł72 m² 8 263,89 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Idea poleca: przestronne mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Płocka na sprzedaż. Łączna powierzchnia ok. 72 mkw. Prezentowane mieszkanie składa się z: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł76 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne i nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Padlewskiego w Płocku. Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do zamieszkania. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

319 000 zł44,20 m² 7 217,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Płocku, dane nieruchomości: - pomieszczenia: jasny salon, ustawna sypialnia, oddzielna przestronna kuchnia, łazienka, przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł75,40 m² 7 294,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu 3 pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji: podolszyce Południowe, ul. Czwartaków. Mieszkanie znajduje się na 3-piętrze w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne dwa pokoje z dużym balkonem Podolszyce Północne ul. Andersa Szukasz mieszkania, które jest funkcjonalne, słoneczne i łączy spokój z miejską wygodą ? 43-metrowe lokum na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze zlokalizowane przy ul. Kutrzeby 9. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon -sypialni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Są mieszkania i są przestrzenie, do których po prostu chce się wracać. To jest ta druga kategoria. Dwupoziomowy apartament o powierzchni 100 m daje coś, czego nie oferuje większość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Morykoniego

Płock,mazowieckie

410 000 zł58 m² 7 068,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Agencja Centrum oferuje do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe, na I piętrze! Płock, ul. Morykoniego, popularne osiedle " Wielka Płyta". Blok przy pasażu, w sąsiedztwie szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł95 m² 9 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro Nieruchomości Idea poleca: przyjdź, zobacz i zamieszkaj na swoim! Nietuzinkowe, klimatyczne mieszkanie w centrum Płocka! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł27 m² 9 925,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Klimatyczna kawalerka z balkonem w samym sercu Płocka ul. Tumska Agencja Centrum poleca do sprzedaży: na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka przy ul. Tumskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł64 m² 13 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Luksusowy apartament / wysoki standard / 3,4 M wysokości / 350 M od bulwarów / blisko starówki Biuro nieruchomości MD Home z przyjemnością prezentuje przestronny i wyjątkowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł121 m² 7 603,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 121,34 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Zielony Jar przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrzyńska

Skarpa,Płock

320 000 zł36 m² 8 837,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego na parterze, które stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Podolszyce Północ,Płock

540 000 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe I piętro 54m dwustronne, duży zabudowany balkon,piwnica,po remoncie-gotowe do wprowadzenia. Podolszyce północne ul.Sikorskiego 8. Cena n/m!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu Parasol

Podolszyce Północ,Płock

550 000 zł60 m² 9 223,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Otolińska

Trzepowo,Płock

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Idea poleca: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe przy ul. Otolińskiej. Blok oddalony od zgiełku głównej ulicy. Dzięki położeniu od wewnętrznej strony osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dworcowa,Płock

310 000 zł39 m² 7 948,72 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W przypadku tej oferty zapraszam do zakupu wyłącznie klientów gotówkowych. Poszukujesz mieszkania dla siebie w centrum miasta? Cenisz sobie dostęp do infrastruktury i komunikacji miejskiej?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kredytowa

Skarpa,Płock

239 900 zł23 m² 10 340,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Bardzo funkcjonalna kawalerka z aneksem kuchennym, doskonale zlokalizowana, w najbardziej zielonej części Płocka. Niska, kameralna, 3 piętrowa zabudowa. Blok i klatki schodowe po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Armii Krajowej

Zielony Jar,Płock

750 zł50 m² 15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia ładne, odnowione, umeblowane mieszkanie z duuużym balkonem. Kuchnia i przedpokój w zabudowie, wyposażone w sprzęt (pralka, lodówka, piekarnik, telewizor}.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Płock,mazowieckie

2 500 zł32 m² 77,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane, ze sprzętem agd. Cicha okolica, w pobliżu Galeria Mosty (15 min spacerem), dworzec kolejowy i autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czwartaków

Podolszyce Południe,Płock

599 000 zł66 m² 9 044,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż - bezpośrednio - przestronne mieszkanie o powierzchni 66,23 mkw położone przy ul. Czwartaków 16. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze, w bloku 3 piętrowym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Westerplatte

Stare Miasto,Płock

2 450 zł33 m² 74,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem prywatny ( bez dodatkowych kosztów Z tytłu prowizji dla najemcy ) mam do wynajęcia małe, przytulne mieszkanko w samym centrum Płocka, i pomimo tego że jest to środek miasta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walecznych

Podolszyce Północ,Płock

492 000 zł60 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie z widokiem na Park Północny, 60 m2 na osiedlu Podolszyce Północ w bardzo dobrej lokalizacji (blisko szkoła, żłobek, piekarnia, park). Mieszkanie 3 pokojowe, z jasną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolegialna

Kolegialna,Płock

795 000 zł81 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja Inwestycyjna w Sercu Płocka - ul.Kolegialna 8 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w prestiżowej i świetnie skomunikowanej lokalizacji - przy ul.Kolegialnej 8. 1.lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Płock

Podolszyce Północ,Płock

585 000 zł50 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,40m2. gotowe do zamieszkania, w którego skład wchodzą: - kuchnia ~ 16,8m2 - meble na wymiar, sprzęty agd: zmywarka Bosch, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubalczyków

Podolszyce Północ,Płock

525 000 zł73 m² 7 191,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 73 m , położonego na popularnym i bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Płock,mazowieckie

322 000 zł36 m² 8 892,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Rezerwacja Witam posiadam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 36, 21m2 położone na 1 piętrze w trzy piętrowym bloku na Skłodowskiej z oknami na stronę północno-wschodnia. Mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Drętkiewicza

Podolszyce Południe,Płock

799 000 zł89 m² 8 959,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja mieszkania Wyjątkowe mieszkanie o wysokości 3,57 m przestrzeń jak w domu, wygoda jak w mieście. Najbardziej prestiżowa część miasta. Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Płock,mazowieckie

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 39 m2 na osiedlu Wielka Płyta, na I piętrze, przy ulicy Batalionów Chłopskich 5 (2 pokoje, widna kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój) z balkonem, piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukasiewicza

Tysiąclecia,Płock

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: płock / ul. Łukasiewicza 12 / 2 pokoje / mieszkanie po generalnym remoncie / w bloku są dwie windy : Atuty: -> Nowe 2 pokojowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Piłsudskiego

Międzytorze,Płock

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 48mkw, wysoki parter, zadbany w 4ro piętrowym bloku z lat 80 (wielka płyta - blok po remoncie, klatka czysta). Lokalizacja: płock, międzytorze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tysiąclecia,Płock

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Stare Miasto,Płock

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m2. Cena 550 000zł Lokal mieszkalny znajduje się na 2.piętrze w bloku 3-piętrowym przy ul. Obrońców Westerplatte 10 /1 w Płocku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kolegialna,Płock

360 000 zł55 m² 6 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Pełna własność księga wieczysta możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: centrum / ul. Kolegialna 8 / Odnowiona Kamienica / Mieszkanie na wysokim parterze / dwa oddzielne pokoje / oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kolegialna,Płock

620 000 zł127 m² 4 881,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Pełna własność księga wieczysta możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: centrum / ul. Kolegialna 8 / Odnowiona Kamienica / Dwupoziomowe Mieszkanie / 4 pokoje / oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zgliczyńskiego

Płock,mazowieckie

370 000 zł48 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania bez sąsiadów z widokiem na panoramę Płocka? Mam coś dla Ciebie. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia! Mieszkanie na popularnej w Płocku Wielkiej Płycie, czyli wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czwartaków

Podolszyce Południe,Płock

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 36m dwupokojowe mieszkanie w Płocku, przy ulicy Czwartaków Podolszyce Południe. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki, sypialni oraz salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Płock

Podolszyce Południe,Płock

3 710 zł52 m² 71,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w spokojnej okolicy na zamkniętym osiedlu na ulicy Górnej w Płocku. Blok został oddany do użytku w 2016 roku. Mieszkanie znajduje się na parterze, ma 52 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowa

Płock,mazowieckie

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne mieszkanie na parterze po remoncie. W pobliżu aquapark Miodolanka,szkoła , przedszkole i sklepy spożywcze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij