dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Płock

145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

145 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Płock,mazowieckie

390 000 zł44 m² 8 944,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Witam, mam do sprzedania przytulne mieszkanie dwu pokojowe w spokojnej okolicy. Stan mieszkania : - do odświeżenia Mieszkanie posiada szafę we wnęcę Wejście do każdego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Otolińska

Dworcowa,Płock

369 000 zł58 m² 6 392,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Dworcowa, przy ul. Otolińskiej 3. Lokalizacja jest niewątpliwym atutem nieruchomości - zaciszna i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Al. Stanisława Jachowicza

Stare Miasto,Płock

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Centrum przy ulicy Jachowicza. Powierzchnia 48m2. - 3 oddzielne pokoje plus oddzielna kuchnia. - mieszkanie dwustronne,z balkonem. - 3 piętro bez windy. - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bielska

Płock,mazowieckie

1 249 000 zł854 m² 1 462,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Idealna działka budowlana 854 m2 w Centrum Płocka Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 854 m2, która znajduje się w Płocku, obręb Śródmieście. Status prawny: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Płock

Płock,mazowieckie

2 200 000 zł3 463 m² 635,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budownictwo wielorodzinne położona w płońsku, skrzyżowanie ul. Azalii i Hortensji. Nr ewid. działki: 229/8. Plan zagospodarowania dla działki: 1/ zabudowa wielorodzinna + lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesienna

Płock,mazowieckie

305 000 zł49 m² 6 262,83 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7m2 położone w Płocku przy ul. Jesienna. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze12-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Płock

Podolszyce Północ,Płock

280 000 zł34 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Podolszyce Południe

Podolszyce Południe,Płock

57 zł/m²76 m² 4 319 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 76m2, położony na parterze w budynku usługowo-mieszkalnym. W skład lokalu wchodzą: sala usługowa o pow. 50m2, 2gie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Podolszyce Północ,Płock

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na Podolszycach Północnych. Ulica Szarych Szeregów 44. Mieszkanie składa się z 3 pokoi - salon z aneksem kuchennym, sypialnia z garderobą i trzeciego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielska

Stare Miasto,Płock

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

przedam bezpośrednio mieszkanie własnościowe z oddzielna kw. Doskonała lokalizacji w centrum Płocka przy ul. Bielskiej. Tuż obok sklepy, apteki , punkty usługowe , szkoła oraz przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Wyszogrodzka,Płock

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w pięknym miejscu w pobliżu rogatek warszawskich, lokalizacja spokojna i intymna z widokiem na ogród. W pełni odnowione i umeblowane. Tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Płock,mazowieckie

480 000 zł85 m² 5 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Bardzo wygodne mieszkanie dla rodziny, dwustronne wschód - zachód, z klimatyzacją. W jego skład wchodzą 4 pokoje: salon 25m2 z dużym balkonem i sypialnie: 10m2, 12m2, 12m2 oraz widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zglenickiego

Płock,mazowieckie

40 000 zł750 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Wynajmę powierzchnie biurowe - 750,00 m przy ul. Zglenickiego w Płocku. Działka jest ogrodzona i zagospodarowana, teren całkowicie utwardzony. Wyznaczone miejsca parkingowe przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Stare Miasto,Płock

8 000 000 zł2 400 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny budynek komercyjny w znakomitej lokalizacji Płock Stare Miasto, wpisany umiejętnie w zabytkową zabudowę. Adres: ulica Tumska 3b, w pobliżu placu Narutowicza. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielska

Płock,mazowieckie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie własnościowe z oddzielna kw. Doskonała lokalizacji w centrum Płocka przy ul. Bielskiej. Tuż obok sklepy, apteki , punkty usługowe , szkoła oraz przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Płock

Płock,mazowieckie

850 000 zł183 m² 4 644,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam nowy dom, położony na prestiżowym osiedlu. Dostępny od zaraz, położone podłogi, wykonana zabudowa kuchenna, łazienka glazura. Ogrzewanie gaz ziemny, woda i kanalizacja- sieć miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasiewicza

Podolszyce Północ,Płock

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, ciche i przestronne mieszkanie w Płocku w idealnej lokalizacji na ul. Łukasiewicza 12. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Płock

Płock,mazowieckie

489 000 zł160 m² 3 051 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:162 m²

Gotowe do odbioru. 0% prowizji, 0% podatku pcc. Inwestycja spełnia wymagania programu "bezpieczny Kredyt 2%" oraz "mieszkanie bez wkładu własnego" W sprzedaży pozostały jeszcze 2 domy, każdy po 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. 11 Listopada

Płock,mazowieckie

569 000 zł68 m² 8 367,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie w centrum Płocka przy ul. 11 go listopada 1. Mieszkanie usytuowane na piątym pietrze w bloku sześciopiętrowym z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Płock

Stare Miasto,Płock

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie świeżo po remoncie 47 m2 w centrum miasta. Wysoki standard, sprzęty kuchenne najwyższej jakosci, zabudowy meblowe , lite drewno. Blisko szkoły, przedszkola, zoo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Płock,mazowieckie

399 000 zł66 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do własnej aranżacji - na osiedlu Podolszyce Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Podolszyce. Cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Międzytorze

Międzytorze,Płock

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w Płocku na osiedlu Międzytorze. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal o powierzchni 49 m kw do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płock,mazowieckie

789 000 zł246 m² 3 211,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom wolnostojący, usytuowany w Płocku na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Słowiczej. Nieruchomość Dom znajduje się w sąsiedztwie zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bielska

Płock,mazowieckie

1 249 000 zł854 m² 1 462,53 zł/m²

 

 

 

Płock,mazowieckie

195 000 zł24 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie do sprzedania : - pl Dąbrowskiego 5 - parter - po remoncie - balkon - cicha okolica - wyposażenie widoczne na zdjęciach w cenie z oferty - niski czynsz 193 pln. - chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Łąkowa

Wyszogrodzka,Płock

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dzień Dobry. Chciał bym zaoferować wynajem 3 pokojowego domku plus kuchnia i łazienka oraz gankiem na pranie bądź inne szpargały. Dom znajduje się na osiedlu domków na osiedlu wyszogrodzka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Łukasiewicza,Płock

449 000 zł58 m² 7 754,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Płocku przy ul. Ignacego Łukasiewicza 22/1 (osiedle Łukasiewicza), o powierzchni 57,90 m2. Mieszkanie 3-pokojowe, dwustronne zlokalizowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krótka

Kolegialna,Płock

311 000 zł45 m² 6 880,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do własnej aranżacji - na osiedlu Kolegialna Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Kolegialna , tuż przy ogrodzie zoologicznym. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płock

Płock,mazowieckie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 48m2 płock wielka płyta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Kopernika

Płock,mazowieckie

800 zł9 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:200 zł

Do wynajęcia 2 niezależne pokoiki dla studentów mogą być 2 osoby, bliska lokalizacja politechniki na Jachowicza, spokojna okolica, termin wynajęcia do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Obrońców Helu

Podolszyce Północ,Płock

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w segmencie do którego przynależy ładny teren zieleni. Mieszkanie jest bardzo przestronne i posiada: 1. 2 balkony które są fajnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dobrzyńska

Skarpa,Płock

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 25 m2w Płocku przy ulicy Dobrzyńskiej 2.Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Czynsz miesięczny 1100 zł + opłaty wg. liczników Ogłoszenie nieaktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Płock

Płock,mazowieckie

750 zł20 m²

 

Piętro:1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Kwatery pracownicze Płock, różne lokalizacje! -możliwość szybkiego zakwaterowania wielu osób! -od 2 do 4 osób w pokoju max! -wysoki standard! -duże parkingi! -sprzątanie, wymiana pościeli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piekarska

Płock,mazowieckie

42 zł/m²194 m² 8 163 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe