dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Płock

145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

145 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Westerplatte

Kochanowskiego,Płock

225 000 zł33 m² 6 887,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z doskonale skomunikowanym mieszkaniem w centrum miasta, położonym przy ul. Obrońców Westerplatte. Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasockiego

Dworcowa,Płock

430 000 zł60 m² 7 119,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania przestronne 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, na 4 piętrze w bloku, osiedle Dworcowa (ul. Lasockiego 22). - nieprzechodnie pokoje, widna kuchnia oraz łazienka i wc - zadaszony balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Płock

Podolszyce Południe,Płock

440 000 zł52 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję bezpośrednio do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52 mkw. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, cicho a blisko przedszkole, szkoły, pływalnia, centrum handlowe, przystanki autobusowe. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grabówka

Grabówka,Płock

214 000 zł930 m² 230,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka w Płocku przy ulicy Grabówka na sprzedaż działka o powierzchni 930m2 bezpośredni wjazd od ulicy Grabówka, droga wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Płock

Płock,mazowieckie

2 800 000 zł360 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zjawiskowa , zabytkowa willa z rozległym ogrodem , fontannami usytuowana 100 km od Warszawy w zacisznej strefie w samym centrum miasta Płocka. Bliskość , banków , szkół , centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wiatraki

Wyszogrodzka,Płock

2 851 000 zł714 m² 3 993 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości Parter House Grup prezentuje Państwu tę niepowtarzalną inwestycję - hostel w doskonałej lokalizacji w Płocku, zaledwie kilka minut autem od głównej rafinerii Orlenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiatraki

Wyszogrodzka,Płock

2 851 000 zł715 m² 3 989,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Płock

20,55 zł/m²343 m² 7 055 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Gdyni proponuje Państwu do wynajmu nieruchomość położoną w Płocku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Płock

Płock,mazowieckie

359 000 zł48 m² 7 448,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Płocku, województwo mazowieckie, na osiedlu Podolszyce Północne. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Płock

Płock,mazowieckie

1 800 zł25 m²

 

 

 

Trzepowo,Płock

2 270 000 zł6 688 m² 339,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*Wyłącznie u nas* Szukasz gruntu pod budowę hali, biura, czy szeroko pojętych usług? Zależy Ci na świetnej lokalizacji w centrum Polski, najlepiej przy trasie? Nie mogłeś lepiej trafić!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płock,mazowieckie

650 000 zł99 m² 6 565,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:716 m²

Nieruchomość, którą właśnie zobaczyłeś/zobaczyłaś na zdjęciach znajduje się w Płocku przy ulicy Łąckiej. Jak widać jest w stanie "do wykończenia" - ale nie wykończy Ciebie :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lachmana

Międzytorze,Płock

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie 61m2 w bardzo dobrym stanie z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie społdzielcze własnościowe w msm Płock, nieobciążone hipoteką, zlokalizowane przy ul. Lachmana 2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Podolszyce Północ,Płock

340 000 zł32 m² 10 493,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe mieszkanie: pokój z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną i pralką. Mieszkanie wewnętrzne, ciepłe z dużą loggią. Dostępna komórka lokatorska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płock

Płock,mazowieckie

749 000 zł340 m² 2 202,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 059 m²

! tylko u nas! Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym wraz ze stawem, położona w gminie Słubice, na końcu Kampinoskiego Parku Narodowego, w obszarze Natura 2000, 4 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traktowa

Płock,mazowieckie

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy 3 pokojowy apartament o metrażu 56m2. Mieszkanie znajduję się na ulicy Traktowej 10b. Apartament składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Padlewskiego

Kolegialna,Płock

895 000 zł104 m² 8 605,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 104 m , położonego w sercu miasta Płocka. Jest ono nie tylko miejscem do życia, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Płock

Płock,mazowieckie

201 000 zł38 m² 5 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prywatnie kupię mieszkanie do remontu! Może być z problemami prawnymi/finansowymi. Płatność gotówką

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traktowa

Płock,mazowieckie

5 000 zł58 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy 3 pokojowy apartament o metrażu 58m2, dodatkowo taras o powierzchni 8m2. Apartament składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, przestronnego przedpokoju, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekarska

Stare Miasto,Płock

419 500 zł52 m² 7 990,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane w malowniczej okolicy Płocką z doskonałym widokiem na Wisłę - przy ul. Piekarskiej. Mieszkanie składa się z: - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Jędrzejewo

Jędrzejewo,Płock

2 650 000 zł6 688 m² 396,26 zł/m²

 

 

 

Podolszyce Południe,Płock

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 47 m2, rok budowy 2007, na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym w pełni wyposażone i umeblowane, odświeżone, bardzo przyjemne, zadbane i przestronne 2 odrębne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kolegialna

Płock,mazowieckie

38,71 zł/m²62 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wynajmę bezpośrednio lokal użytkowy w Płocku. Metraż: 62 m2 Adres: ul. Kolegialna 3/4 Lokalizacja: lokal znajduję się w centrum miasta, w znakomitej lokalizacji nieopodal deptaka, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płock

Płock,mazowieckie

799 000 zł340 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 059 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staromiejska

Płock,mazowieckie

3 000 zł60 m² 50,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko W vista nieruchomości! Możliwość wynajęcia dla pracowników Mieszkanie na drugim piętrze blisko centrum w Płocku. Mieszkanie posiada trzy osobne pokoje. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Jędrzejewo

Trzepowo,Płock

2 990 000 zł6 688 m² 447,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Tysiąclecia,Płock

379 000 zł54 m² 6 992,62 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do własnej aranżacji - na osiedlu Tysiąclecia Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Tysiąclecia tuż przy Teatrze dramatycznym w Płocku. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Płock

Podolszyce Południe,Płock

55 zł/m²76 m² 4 167 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 76m2, położony na parterze w budynku usługowo-mieszkalnym. W skład lokalu wchodzą: sala usługowa o pow. 50m2, 2gie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grota-Roweckiego

Płock,mazowieckie

480 000 zł85 m² 5 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie na Podolszycach Północnych. Mieszkanie dwustronne wschód - zachód ma powierzchnię 85m2 (dokładnie 84,92 m2) z klimatyzacją w dużej części mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna

Wyszogrodzka,Płock

479 000 zł58 m² 8 258,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży mieszkanie własnościowe w Płocku przy ul. Górnej, bezpośrednio od pierwszych właścicieli. Mieszkanie wykończone oraz umeblowane. Składa się z trzech pokoi, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Płock,mazowieckie

367 000 zł48 m² 7 645,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe, przy ulicy Chopina 66. 3 oddzielne i nieprzechodnie pokoje, oddzielna kuchnia. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, częściowo umeblowane, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Dworcowa,Płock

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam bez pośredników 2 pokojowe mieszkanie w blokują parterze w idealnym punkcie na ulicy reja W otoczeniu sklepy, przystanki,szkola,przedszkole,apteka i banki W zasiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Piłsudskiego

Międzytorze,Płock

47 zł/m²459 m² 21 573 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cotex Office Center to nowoczesny budynek biurowy klasy A oddany do użytkowania w 2015 roku, zlokalizowany w centrum Płocka. Łączna powierzchnia najmu wynosi 8.619 m2. Budynek składa się.