dowolna

Mieszkania na sprzedaż Płock - Oferty „sprzedam mieszkanie”

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

720 000 zł75,40 m² 9 549,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,40 m . Znajduje się na drugim piętrze (bez windy) bloku do której przynależy również piwnica 6,92m. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Płock

Płock,mazowieckie

405 000 zł49 m² 8 265,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 49 m . Usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowymbloku. Mieszkanie jest w dobrym stanie, gotowe do zamieszkania. Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł57,60 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Płocka (ulica Piasta Kołodzieja). Idealna lokalizacja blisko sklepy, teatr, szkoła, przedszkole i przystanki autobusowe. - oddzielna, jasna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł64,62 m² 5 803,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie na Podolszycach Płd. Duży salon o powierzchni ponad 24 m2 ( drewniana podłoga) z antresolą ( dodatkowe metry wzdłuż całego mieszkania), przestronna sypialnia ponad 21 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

185 000 zł20 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka po generalnym remoncie + kompletne wyposażenie. Powierzchni 20 m ,balkon, mieszkanie na 4. piętrze zadbanego bloku przy ul. Miodowej 23 w Płocku. Idealna propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

389 400 zł69,70 m² 5 586,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości Zenona Dylewskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt pl1p/gup-s/503/2025 ogłasza konkurs na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

74 800 zł45,99 m² 1 626,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości Hanny Świetlik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt V gup 264/21 ogłasza konkurs ofert na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,10 m² 7 808,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie 48m2 (plus piwnica) w bardzo dogodnej okolicy w Płocku - osiedle Wielka Płyta. Najlepsze - pierwsze piętro w bloku czteropiętrowym. W skład mieszkania wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59,63 m² 9 223,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w pełni umeblowane gotowe do zasiedlenia. Do dyspozycji dwie osobne piwnice 5 i 3 m2. Wózkownia i rowerownia do użytku wspólnego. Blok ocieplony, klatka schodowa świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł99,88 m² 6 207,45 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Agnencja centrum Nieruchomości poleca a sprzedaż lokal usługowo-mieszkalny o łącznej powierzchni 99,88 mkw., położony w pawilonie handlowo-usługowym na osiedlu Podolszyce Północ przy.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Leo-Home zaprasza do zapoznania się z propozycją zakupu przestronnego i zadbanego mieszkania w świetnej lokalizacji Płocka. To idealna propozycja dla rodzin, par,.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł77 m² 5 922,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 4-pokojowego mieszkania położonego w malowniczej miejscowości Łąck, w otoczeniu lasów i jezior. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 250 zł59,86 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Agencja Centrum oferuje na sprzedaż ostatni apartament z panoramicznym widokiem na Wisłę inwestycja premium Na Skarpie. Oferujemy do sprzedaży dwa mieszkania na 4 piętrze, w gotowym do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Płock

Płock,mazowieckie

512 300 zł51,23 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam w ofercie w ofercie wyjątkową ofertę1 To doskonałe miejsce łączące funkcję "mieszkania i odpoczynku". Miejsce, gdzie możesz uciec od miasta, a jednocześnie znaleźć się.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł64 m² 13 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Luksusowy apartament / wysoki standard / 3,4 M wysokości / 350 M od bulwarów / blisko starówki Biuro nieruchomości MD Home z przyjemnością prezentuje przestronny i wyjątkowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Idea poleca: trzypokojowe mieszkanie w Płocku, o powierzchni ok.49 mkw. Lokalizacja- płock, ul. Pszczela 7. Mieszkanie składa się z: 3 pokoje, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł37 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agora Nieruchomości poleca: dwupokojowe mieszkanie na parterze, na osiedlu Dobrzyńska. Miasto: płock Osiedle: dobrzyńska Ulica: M.Skłodowskiej Powierzchnia uż.: 36,50m2 Piętro: parter Liczba pięter: 4.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł34,10 m² 8 768,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w centrum Płocka idealne do zamieszkania lub inwestycji! Na sprzedaż kawalerka 34 m w doskonałej lokalizacji w samym centrum Płocka, przy ul. Kolegialna. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł63,22 m² 9 269,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 63,22 m , położonego przy ul. Kutrzeby w Płocku. Nieruchomość znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł72 m² 8 263,89 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Idea poleca: przestronne mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Płocka na sprzedaż. Łączna powierzchnia ok. 72 mkw. Prezentowane mieszkanie składa się z: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

569 000 zł85,51 m² 6 654,19 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 85,51 m , położonego na najwyższym piętrze budynku w jednej z najbardziej popularnych.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł76 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne i nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Padlewskiego w Płocku. Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do zamieszkania. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł20 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Idea poleca: na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka. Powierzchnia mieszkania ok. 20 mkw Liczba pokoi: 1 Piętro: II/IV Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł59,50 m² 11 344,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! 59,5 m po generalnym remoncie | Podolszyce Północ | 3 pokoje Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane jest na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł49,50 m² 7 313,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego przy ul. Hermana na spokojnym i bezpiecznym osiedlu Tysiąclecia w Płocku, które cieszy się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agora Nieruchomości poleca: trzypokojowe mieszkanie w ocieplonym bloku przy ul.Kochanowskiego Osiedle: Kochanowskiego Ulica: Kochanowskiego 21/1 Powierzchnia uż.: 58,10m2 Piętro: 3 Liczba pięter: 3.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł58 m² 6 724,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Agencja Centrum oferuje do sprzedaży mieszkanie na lubianym i popularnym osiedlu Wielka Płyta ( Rembielińskiego ). Mieszkanie znajduje się przy ulicy Narodowych Sił Zbrojnych. Pierwotnie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł76,08 m² 7 360,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szukasz mieszkania, które oferuje realną przestrzeń do życia? Przy Baczyńskiego 4 znajdziesz dom, który łączy funkcjonalność z unikalnym stylem - Na 76 m każdy z domowników znajdzie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł44,20 m² 7 217,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Płocku, dane nieruchomości: - pomieszczenia: jasny salon, ustawna sypialnia, oddzielna przestronna kuchnia, łazienka, przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 152 zł80,56 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W dzisiejszym "przebodźcowanym" świecie, brakuje nam wyciszenia. Gdzie go szukać? Zapewne w "zaciszu". Dokładniej w inwestycji "sosnowe Zacisze" w Soczewce, oddalonej 12 km od Płocka, 30.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł75,40 m² 7 294,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu 3 pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji: podolszyce Południowe, ul. Czwartaków. Mieszkanie znajduje się na 3-piętrze w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł69 m² 6 942,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agora Nieruchomości poleca: duże mieszkanie przy parku, z widokiem na zieleń Miasto: płock Osiedle: międzytorze Powierzchnia uż.: 69,35 m2 Piętro: 4 Liczba pięter: 4 Liczba pokoi: 4 Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł51,16 m² 10 164,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 51,16 m , położonego na drugim piętrze budynku w najpopularniejszej dzielnicy Płocka Zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agora Nieruchomości poleca: trzypokojowe mieszkanie otoczone zielenią, płock, podolszyce Północ Miasto: płock Osiedle: podolszyce Północ Ulica: henryka Sucharskiego Powierzchnia: 59,83m2 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł95 m² 9 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro Nieruchomości Idea poleca: przyjdź, zobacz i zamieszkaj na swoim! Nietuzinkowe, klimatyczne mieszkanie w centrum Płocka! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,59 m² 7 333,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja centrum Nieruchomości poleca do sprzedaży mieszkanie w centrum miasta przy ul. Obrońców Westerplatte. Mieszkanie o powierzchni 47,59 mkw, II piętro. 2 oddzielne pokoje, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,67 m² 11 185,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w centrum Płocka idealne do zamieszkania lub inwestycji! Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym centrum Płocka. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł59,70 m² 8 123,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Super lokalizacja! Zapraszam do zakupu dużego, 3 pokojowego mieszkania, zlokalizowanego 3 minuty spacerem od Parku Północnego. Idealne dla rodziny ze względu na bogatą infrastrukturę dedykowaną tej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł57,50 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w centrum Płocka idealne do zamieszkania lub inwestycji! Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym centrum Płocka, przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł24 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży kawalerki znajdującej się w Płocku, przy ulicy Kredytowej. To idealne miejsce dla singli lub par, pragnących cieszyć się komfortem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe mieszkanie czeka na nowego właściciela. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow. 48m2, zlokalizowane na IV piętrze bloku na os. Wielka Płyta. Lokal 3 lata temu przeszedł generalny.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij