Mieszkanie Płock

Płock, mazowieckie

  • 410 000 zł
  • 49 m²
  • 8 367,35 zł/m²

Zdjęcie

Emilia

Skontaktuj się

Mieszkanie Płock

Płock, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

410 000 zł

49 m²

8 367,35 zł/m²

Mieszkanie Płock

Zaktualizowane: 12 maja 2026

410 000 zł 49 m² 8 367,35 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1992
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1992

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 410 000 zł (8 367,35 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 49 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1992
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 12.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 49 m². Usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowymbloku. Mieszkanie jest w dobrym stanie, gotowe do zamieszkania. Wyposażone jest w meble oraz sprzęty AGD w tym pralkę, zmywarkę, lodówkę. Dodatkowo mieszkanie posiada duży balkon, piwnicę oraz klimatyzację.
Lokalizacja jest bardzo dogodna. (...)

Agent

Emilia

503 893...

503 893 512

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Emilia

503 893...

503 893 512