dowolna

Mieszkania w bloku Płock - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płock

Płock,mazowieckie

190 000 zł58 m² 3 273,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Pasja Nieruchomości poleca do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 58m2. W skład lokalu wchodzą trzy pokoje, bardzo duża łazienka z wc i przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Al. Stanisława Jachowicza

Płock,mazowieckie

152 000 zł48 m² 3 193,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 47,6m2, i piętro w bloku czteropiętrowym w murowanym bloku na ul.Jachowicza. Mieszkanie składa sie z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki razem z wc. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Płock,mazowieckie

170 000 zł49 m² 3 493,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, blok 4 piętrowy, wielka płyta, piętro 4. Mieszkanie własnościowe z K W ( bez żadnych obciążeń ) Wspólnota Mieszkaniowa. Powierzchnia: 48,66 m.kw. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Helu

Zielony Jar,Płock

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ciche, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w kameralnym bloku - na piętrze znajdują się tylko 2 mieszkania. Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada taras wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 21 Stycznia

Płock,mazowieckie

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela! W cenie najmu czynsz i ogrzewanie. Wynajmę 3 pokojowe,położone na I piętrze, kompletnie umeblowane i wyposażone mieszkanie na ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrowolskiego

Międzytorze,Płock

1 300 zł62 m² 20,97 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia przestronne mieszkanie w Płocku, międzytorze, dobrowolskiego, 62 m.2, 10 piętro, 1300 zl (w tym czynsz)+opłaty za wodę i prąd. Depozyt (do uzgodnienia). Oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaska

Międzytorze,Płock

260 000 zł73 m² 3 561,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie o pow.73 mkw na ulicy Piaska, KW, odrębna własność. Mieszkanie dwustronne składa się z 3 pokoi (salon ok. 28 mkw, pokój ok 15 mkw, drugi pokój 14 mkw, łazienka ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czwartaków

Podolszyce Południe,Płock

153 000 zł32 m² 4 707,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Szczegóły oferty zawarte są w linku: Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze, balkon na Galerię Wisła. Rozkład: pokój 20m2 kuchnia 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zielony Jar

Zielony Jar,Płock

175 000 zł34 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Widne mieszkanie z dużym balkonem, piwnicą w kameralnej okolicy, sąsiedztwo domków jednorodzinnych, mały bloczek jedoklatkowy, nie przy ulicy. Mieszkanie czyste, zadbane, do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Podolszyce Północ,Płock

168 000 zł50 m² 3 360 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m kw, położone w Płocku przy ul. Szarych Szeregów. Pokoje ok. 26 m kw. i 8 m kw., kuchnia w osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dworcowa

Dworcowa,Płock

210 000 zł49 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

sprzedam mieszkanie o pow.49m2-po remoncie w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okrzei

Stare Miasto,Płock

260 000 zł91 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Do sprzedaży mieszkanie w spokojnej części Starego Miasta w Płocku na ul. Okrzei 2. Świetna lokalizacja, blisko Wisły, mieszkanie w murowanym budynku z cegły, zadbane, 2-poziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Łukasiewicza,Płock

130 000 zł35 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam M3, 35 mkw. Blok po termoizolacji. 2 pokoje + ciemna kuchnia + łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie do zasiedlenia praktycznie od zaraz. Dobra lokalizacja - w pobliżu sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Podolszyce Północ,Płock

1 400 zł70 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia duże przestronne mieszkanie 3 pokojowe, umeblowane, bardzo dobry stan, duży balkon. Nowe urządzenia sanitarne, nowa kuchnia nowa lodówka itp. Blok z cegły 4 piętro, internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czwartaków

Podolszyce Południe,Płock

198 000 zł49 m² 4 040,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Posiadam do sprzedaży mieszkanie w Płocku, ul. Czwartaków. Powierzchnia 49 m2, 2 pokoje + kuchnia, parter w bloku 3-piętrowym. Spokojna i miła okolica. Blisko autobus, sklep, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Płock,mazowieckie

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Jana Pawła II

Podolszyce Południe,Płock

290 000 zł85 m² 3 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na 3 piętrze, z balkonem i wejściem z otwartej galerii. Mili sąsiedzi, bliskość sklepów spożywczych i galerii handlowych. Przystanek km pod blokiem, w bardzo bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaska

Międzytorze,Płock

1 100 zł62 m² 17,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie wyposażone w: pralkę, lodówkę i tv

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Płock

Płock,mazowieckie

235 000 zł63 m² 3 718,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio zainwestowane mieszkanie własnościowe w centrum Płocka o pow. 63,2 + piwnica 5,5 m.kw oraz zabudowany balkon, blok murowany, księga wieczysta, piętro 2 z 3, tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Skarpa

Skarpa,Płock

114 000 zł32 m² 3 562 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka Płock, skarpa, ul. Słowackiego. Mieszkanie o powierzchni 32mkw z kuchnią, łazienką, przedpokojem, balkonem. Mieszkanie ładne i zadbane, po remoncie. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Styczniowych

Wyszogrodzka,Płock

252 000 zł48 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania 48 metrowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Powstańców Styczniowych w centrum Płocka. Mieszkanie na wysokim parterze na zamkniętym kameralnym osiedlu, brama na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Jana Pawła II

Podolszyce Południe,Płock

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 52 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w bloku 3-piętrowym na Podolszycach Południowych. Blok z cegły, rok budowy 2001. Mieszkanie 2-pokoje, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rutskich

Tysiąclecia,Płock

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe, trzecie piętro, pełne wyposażenie, do wynajęcia od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lachmana

Międzytorze,Płock

286 000 zł71 m² 4 005,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest piękne, słoneczne, rozkładowe na dwie strony budynku, całkowity metraż 71,4m2, spółdzielcze-własnościowe. Składa się z: trzech pokoi: dwa duże pokoje i jednego mniejszego (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kolegialna

Kolegialna,Płock

1 600 zł46 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe umeblowane. Stan idealny. Wyposażenie: agd - kuchnia, piekarnik, lodówka, pralka, telewizor. Mieszkanie jest na I piętrze, posiada duży balkon. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płock

Płock,mazowieckie

160 000 zł48 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 48mkw Płock Wielka Płyta. Mieszkanie posiada 3 oddzielne pokoje, widną kuchnię, łazienkę, wc, balkon. Mieszkanie położone na parterze. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Międzytorze

Międzytorze,Płock

225 000 zł63 m² 3 571 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania mieszkanie: płock, międzytorze. 3-pokoje; kuchnia, łazienka, wc, balkon. Mieszkanie po modernizacji w 2005 r., blok po częściowej termomodernizacji. W otoczeniu infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podolszyce Północ

Podolszyce Północ,Płock

195 000 zł45 m² 4 282 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 45,5mkw Płock Podolszyce Południe. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki. W mieszkaniu zostaje zabudowa kuchni w dobrym standardzie. W pokojach.