Działka inwestycyjna Płock

Trzepowo, Płock, mazowieckie

  • 270 000 zł
  • 4 295 m²
  • 62,86 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Żółto...

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna Płock

Trzepowo, Płock, mazowieckie

zaktualizowane:
4 maja 2026

270 000 zł

4 295 m²

62,86 zł/m²

Działka inwestycyjna Płock

Zaktualizowane: 4 maja 2026

270 000 zł 4 295 m² 62,86 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 270 000 zł (62,86 zł/m²)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości IDEA poleca:

Działka gruntu nr 135/2 i 137/2 o łącznej powierzchni 4295 mkw .

Szerokość działki - 22 m.

Lokalizacja: Płock, obręb Trzepowo - ul. Sierpecka.

Grunt inwestycyjny , położony nieopodal obwodnicy Płocka.

Według Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Płocka działka położona jest na terenie oznaczonym U - obszary o dominującej funkcji usługowej. (...)

Agent

Małgorzata Żółtowska

729 610...

729 610 520

511 029 142

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Żółtowska

729 610...

729 610 520

511 029 142

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: