cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Płock
144 ogłoszenia
Od najnowszych
144 ogłoszenia
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, Al. Stanisława Jachowicza
Stare Miasto,Płock
305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Nowy Rynek
Stare Miasto,Płock
50 zł/m²138 m² 6 900 zł
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossobudzkiego
Płock,mazowieckie
1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II
Podolszyce Południe,Płock
400 000 zł64 m² 6 299,21 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego
Płock,mazowieckie
240 000 zł33 m² 7 308,16 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Słowicza
Płock,mazowieckie
849 000 zł246 m² 3 455,43 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Kopernika
Płock,mazowieckie
620 000 zł210 m² 2 952,38 zł/m²
Archiwalne
Biuro umeblowane, ul. Słowicza
Płock,mazowieckie
849 000 zł246 m² 3 455,43 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Płock
Płock,mazowieckie
739 000 zł144 m² 5 131,94 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich
Płock,mazowieckie
1 200 zł38 m² 10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu Parasol
Płock,mazowieckie
189 000 zł57 m² 3 337,45 zł/m²
Archiwalne
Pokój umeblowany, ul. Na Skarpie
Płock,mazowieckie
1 650 zł48 m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Płock
Płock,mazowieckie
100 683 zł1 017 m² 99 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Tumska
Płock,mazowieckie
51,52 zł/m²33 m² 1 700 zł
Archiwalne
Dom z garażem Płock
Płock,mazowieckie
650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²
Archiwalne
Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Rutskich
Stare Miasto,Płock
31,25 zł/m²32 m² 1 000 zł
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego
Kochanowskiego,Płock
125 000 zł50 m² 2 478,19 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasiewicza
Łukasiewicza,Płock
342 000 zł58 m² 5 896,55 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Płock
Płock,mazowieckie
405 000 zł69 m² 5 870 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Płock
Płock,mazowieckie
625 000 zł139 m² 4 496,40 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Płock
Płock,mazowieckie
1 100 000 zł108 m² 10 185 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Skarpie
Płock,mazowieckie
250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Padlewskiego
Płock,mazowieckie
325 000 zł69 m² 4 710,14 zł/m²
Archiwalne
Lokal użytkowy, ul. Kolegialna
Płock,mazowieckie
289 000 zł82 m² 3 524,39 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Padlewskiego
Płock,mazowieckie
950 000 zł105 m² 9 047,62 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna
Płock,mazowieckie
419 000 zł58 m² 7 199,31 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lachmana
Płock,mazowieckie
380 000 zł85 m² 4 470,59 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie, ul. Łukasiewicza
Płock,mazowieckie
343 000 zł58 m² 5 913,79 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. 3 Maja
Płock,mazowieckie
700 000 zł82 m² 8 536,59 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach